SMS Kreditas Telefonu

SMS kreditas telefonu

Mobilieji telefonai ir SMS žinutės buvo didžiulė naujovė, kai jie pasirodė, tai sms kreditas telefonu buvo kažkas iš fantastikos srities. Jei anksčiau susisiekimas su toliau gyenančiais žmonėmis buvo įmanomas tik iš namų, naudojant laidinį telefoną, tai mobilieji telefonai pakeitė mūsų bendravimą su kitais.

Tačiau niekas negalėjo pagalvoti, jog dar po dešimtmečio mes galėsime naudoti mobiliuosius telefonus tam, kad pasiskolintume pinigų. SMS kreditas telefonu tapo nerealiai sėkmingu produktu, kuris pakeitė mūsų skolinimosi įpročius. Dabar mes galime gauti paskolą turėdami tik mobilųjį telefoną. Mes galime pasiskolinti būdami bet kuriame Lietuvos kampelyje. Ši paslauga yra itin patraukli, tačiau ji taip pat su savimi atsinešė problemų. Pirmiausia aptarsime kas yra SMS kreditas telefono pagalba, o tuomet pakalbėsime apie problemas, susijusias su tokio tipo paskolomis.

SMS kredito gavimas

SMS kreditas, kaip jau gali pasakyti ir pats pavadinimas, yra tokio tipo paskolos, kurios yra suteikiamos SMS žinutėmis. Jūs viso labo išsiunčiate SMS žinutę su savo vardu ir specialiu kodu ir paskola jums bus suteikta vos per kelias ar keliolika minučių. Tačiau prieš tai jūs turite būti užsiregistravę kreditoriaus interneto duomenų bazėje.

Tai gali padaryti dviem būdais. Jūs galite užsiregistruoti internetu, užpildę paprasčiausią registracijos formą ir patvirtinę savo tapatybę, arba galite nuvykti į kreditoriaus ofisą ir paprašyti, kad jus užregistruotų įmonės darbuotojas. Tuomet jums viso labo reikės įsiminti reikalingus duomenis ir galėsite skolintis SMS žinutėmis bet kur ir bet kada.

Taip jūs galite skolintis SMS žinučių pagalba. Tačiau jums taip pat gali būti prieinamas ir SMS kreditas internetu. Būtent naudojant internetą jūs galite gauti lygiai tokį patį SMS kreditą. Procesas yra labai panašus, tiesiog šiuo atveju kredito prašyti turėsite naudodami internetą.

Tai galite padaryti naudodamiesi kompiuteriu arba naudodamiesi tuo pačiu mobiliuoju telefonu, kurį naudojote paprastam SMS kreditui gauti. Tačiau tokiu atveju jums reikės užpildyti kiek ilgesnę kredito prašymo formą. Privalumas skolinantis internetu yra tas, jog tuomet galite prašyti didesnės sumos pinigų lyginant su skolinimusi SMS žinute.

SMS kredito telefonu grąžinimas

Nepaisant to, SMS kreditas internetu gali tapti tikru košmaru. Tuo jau įsitikino keletas Lietuvos gyventojų, kuriems ši paslauga gerokai apsunkino gyvenimą. Kadangi SMS kreditas yra itin patogi skolinimosi forma, žmonės gali pradėti tuo piktnaudžiauti. Pavyzdžiui, jūs galite pradėti skolintis net ir tuomet, kai jums tos paskolos praktiškai nereikia. Tokiais atvejais ne tik reikia mokėti bereikalingas palūkanas, tačiau kreditai gali ir pasimesti ar pasimiršti. Tuomet jau teks mokėti pinigus už pavėlavimą grąžinti paskolą.

Be to, kadangi pasiskolinti yra taip paprasta, jūs tą daryti galite būdami išgėrę, norėdami pasirodyti prieš aplinkinius ar dėl kitų priežasčių. Tuomet po išgertuvių tai sukurs jums aibę problemų, kurių būtumėte neturėję, jei skolinimasis nebūtų toks paprastas. Pavyzdžiui jūs niekada nepasiskolinsite pinigų iš banko būdami neblaivūs. Dalinai todėl, kad pats procesas jums bus per ilgas ir sudėtingas, bet ir todėl, kad niekas jums neskolins, kai matys, jog jūs esate neblaivus. Tuo tarpu SMS kreditų tiekėjai to pastebėti negali ir paskolą suteiks bet kokiu atveju.